Moda’nın nezih ve güzel sokaklarının arasında kalmış burger cenneti Snob Street Food. Girdiğimizde oturuacak yer bulamamızdan dolayı direkt olarak ızgaranın yanı başına oturduk ve iyi de yaptık bize göre. 4 adet burger siparişimizi doğrudan Şef’imize ilettik ve 2’şer olarak yollamasını rica ettik, nitekim tam da öyle yaptı.

Görünürde 3 Kişiden oluşan restaurant ekibi işlerini sevgi ve heyecan ile yapıyorlardı. Kendinizi gerçekten evinizde gibi hissetiren ilgi ve alakaları karnımızı daha doyurmadan ruhumuzu doyurdu. Snob Street Food’un çalan müzik listesi ise yine bizden büyük beğeni aldı. Tam olarak mekana yakışmış bir müzik seçimi vardı. Stavroz’dan Solomun’a harika bir playlistleri olduğunu belirtmesek olmaz. 2 Et 2 Tavuk Burgeri Sipariş verdik ve şimdi sırası ile başlıyoruz.

Ekmeğinin köftesi ile olan uyumu uzun zamandır hasret kaldığımız kalitede bir lezzet. Hamburgerlerin yanına patates kızartması yerine mısır veriliyor olması bizce mantıklı bir değişim olmuş. Hamburger resminde de görebileceğiniz gibi hiç bir malzemeden kaçınılmadan hazırlanıyor. Mısırımızın üzerinde ziyadesiyle malzeme mevcut. İçerisindeki kendilerine göre yorumlayarak hazırladıkları soslar bizi çok etkiledi. Hamburger bizden 10/10 RDM puanı aldı.

HAMBURGER

Oturduğumuz konum gereği bütün burgerlerimizin ocaktan direk önümüze gelmesi dumanı üzerinde lezzeti yaşamamıza sebep oldu. Eğer sizler de giderseniz, tavsiyemiz barda oturmanız. Bu burgerimizin adı ‘BLACK TRUFFLE BURGER’ , içerisinde bulunan Füme Et soğuk yerine ılık olsa çok daha lezzetli olabilirdi; fakat malzeme kalitesi çok yerinde. Yine içerisine konulan kendi özel sosları ve soğan kızartmaları harika bir lezzet ortaya çıkarmış. İçerisinde bulunan Siyah Trüf’ün tadını almakta biraz zorlandık; biraz daha Trüf ilavesi yapılabilir adına layık bir şekilde. ‘BLACK TRUFFLE BURGER’ bizden 9/10 RDM Puanı aldı.

BLACK TRUFFLE BURGER

Zinger Rock Burger içinde en sevdiğimiz soslardan olan Tatlı-Ekşi sosu bulundurması ile ilgimizi çekti ve tabi ki siparişimizi verdik. İçerisinde aynı zamanda kendince yorumladıkları Coleslaw da bulunan Zinger Rock Burger kesinlikle denenmesi gereken bir Burger olmuş. Yanında yine servis edilen mısırımız patates yerine kesinlikle mantıklı bir değişim olmuş. Zinger Rock Burger bizden 8.5/10 RDM puanı aldı.

ZINGER ROCK BURGER

İki adet olarak gelen Bao Buger, yanında Çengelköy Hıyarı diye adlandırdıkları Haşhaşa batırılmuş salatalık turşusu ile servis ediliyor. Ekmeği diğer burgerlere göre farklı olan Bao burger, lezzetinden hiçbir şey eksiltmemiş bir ekmek seçimi ile hazırlanmış. İçinde kendi hazırladıkları sosların bulunduğu Bao burger kesinlikle denenmesi gereken bir lezzet. Bao burger için RDM puanımız 9/10.

BAO

Snob Street Food Bar

8.6

FOOD

9.0/10

SERVICE

8.5/10

MUSIC

9.0/10

AMBIANCE

8.0/10