Pazar günleri Cumartesi gününe göre daha sakin geçmeye meyilli bir gün. Sebeplerin biri ise Cumartesinin hareketli ve aktiviteli geçmesi. Real Deal Meal olarak bize göre sonbaharın bir pazar günü ne yapılır sizler için yazacağız.

Eğer evden dışarı çıkmak istemiyorsanız güzel bir şarap pazar gününüzü harika bir hale getirebilecek en iyi hamle. Havalar soğumaya başlamışken açık havada oturmak bir hayli zorlaştı, fakat evinizin karşısında dilerseniz de Konsept Listemizde yer alan Sumahan On The Water’da kendinize bir oda ayırtıp muazzam bir pazar geçirebilirsiniz.

Eğer hala evde ısrarcı iseniz sizlere evde hazırladığınız güzel bir kahvaltı sonrası şarabınızın yanına eşlik edebilecek harika bir paylaşımlı tabak yapmanızı öneririz. Fakat bize soracak olursanız pazar günü Burger yemek için güzel bir gün olabilir. Bu sebeple sizlere J Burger, Snob Street Food Bar veya Zula’yı tavsiye ederiz.

Pazar günü şehirden biraz uzaklaşmak isterseniz sizlere tavsiyemiz konsept listemizde daha önce de tavsiye ettiğimiz Grandma’s Wonderland. Kesinlike harika dakikalar geçireceğiniz Granma’s Wonderland’de şömine karşısında şarap için! Yemeğinizi de ilerleyen saatlerde Ferah Feza ekibinin başında olduğu The Barn’da yiyerek kendinize bir Pazar ziyafeti verebilirsiniz.

Daha önceki haftalarda yine sizler için hazırladığımız İstanbul’da Güzel Manzaralı 3 Butik Otel listemiz cumartesi gecenizi geçirip harika bir pazar gününe uyanmanızı sağlayabilecek bir liste. Bize göre pazar biraz daha sohbet biraz daha keyif. RDM olarak kendi tarzımızı ve kendi tecrübelerimizden baz alarak yazdığımız yazıları önce kendi zevkimiz sonrada bu zevki sizinle paylaşmak için yazıyoruz. Ortaya keyifli sonuçlar çıktığına inanıyoruz ve sizden böyle tepkiler gelmesi bize büyük bir haz veriyor. 

https://www.instagram.com/p/BqUwdiugCfV/

Instagram postumuzda da belirttiğimiz gibi bu 3 harika butik otel pazar sabahına başlamak için harika bir tercih olacak. Bu ve bunun gibi hazırladığımız Konsept Listelerimiz sizlere vaktinizi en keyifli şekilde geçirmenizi sağlamak için hazırlanır. Pazar günü haftanın diğer tüm günlerinden ayrı bir yere sahip bizce. Her mevsimde ayrı güzel olan pazar günlerinizi yaklaşan yılbaşında en keyifli şekilde geçirmenizi diliyoruz! Bir sonraki listelerimizde görüşmek üzere.