İstanbul’da her ihtiyaca hitap edecek oldukça fazla sayıda restaurant olsa da, bazen tam olarak aradığımızı bulamayabiliyoruz. Özel günlerinizde, kutlama yemeklerinizde veya romantik bir akşam yemeği yemek istediğinizde tercih edebileceğiniz restaurantlardan farklı konseptlerde olan 3 tanesini sizler için seçtik.

1-Vogue

Uzun yıllardır Beşiktaş’ta misafirlerini ağırlayan Vogue Restaurant, manzarası, servis kalitesi ve lezzeti ile adından sıkça söz ettiriyor. Boğaz manzarasına karşı lezzetli yemekler eşliğinde romantik ve keyifli bir akşam geçirmeniz için çok iyi bir alternatif. Dünya mutfağından lezzetler sunan restaurant hem atmosferi hem de yemekleri ile size özel bir akşam yaşatacak. Özel günleriniz, kutlama yemekleriniz veya romantik bir akşam yemeği için yer aradığınızda kurtarıcınız olması için listenize ekleyebilirsiniz.

2-Rigel

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Çengelköy’de, boğazın tam kenarında muhteşem manzarasıyla romantik bir akşam yemeği için en iyi alternatiflerden biri olan Rigel restaurant, uzun yıllardır kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlıyor. Yaz aylarında dış mekanında oturarak denizin sesi eşliğinde boğaz manzarasını izleyerek, kış aylarında ise iç mekanda otantik bir ambiansta camlardan yine İstanbul Boğazı’na bakarak harika bir akşam geçirebilirsiniz.

3-Yeni

Beyoğlu’nda bulunan Yeni Lokanta, Türk Mutfağı yemeklerine farklı bir boyut kazandırarak gelen misafirlerine değişik lezzetler tattırıyor. Taş fırından çıkan ekmekleri, farklı atmosferi ve sevdiğimiz yemekleri alışılagelmişin dışında hazırlayıp sunmaları buraya uğramanız için en önemli sebeplerden. Özel günleriniz için listenize bir alternatif olarak eklemenizi öneririz.