Son yıllarda hayatımıza giren çokça hamburgerci olmasına rağmen, uzun yıllardır lezzet istikrarını sürdüren ve yeni açılmasına rağmen kısa sürede gönüllere taht kuran en iyi hamburgercilerden 3 tanesini sizin için sıraladık.

1- J Burger

İstanbul En İyi Restaurantlar
J Burger Caddebostan

J Burger tam 41 yıldır aynı yerde, günden güne artan bir ilgi ama hiç değişmeyen lezzeti ile misafirlerini ağırlıyor. Günlük olarak kendi hazırladıkları ekmekler ile kendilerine ait muhteşem sosları, buranın en iyi hamburgerciler listesindeki yerini kimseye kaptırmamasındaki en önemli faktörler bize göre. Hamburgerlerinin yanı sıra çıtır çıtır patateslerine ve yine kendi yaptıkları ayrana da değinmeden geçmek olmaz. Günün her saati yoğun olan J Burger’a gitmek için çok geç saate kalmayın deriz; çünkü günlük hazırlanan ekmekler biterse hamburgeri yiyemeden dönmek zorunda kalabilirsiniz. Bir başka önerimiz de; hamburgerleri birlikte gittiğiniz kişi ile yarım yarım bölüşerek daha çok çeşit tatmanız!

Detaylı inceleme yazımız için buraya tıklayabilirsiniz.

2-Zula

İstanbul En İyi Restaurantlar

Harbiye’de bir ara sokakta küçük bir dükkanda az ama öz menüsüyle misafirlerinin gönlünü kazanan bir yer Zula . Menüsünde sadece taco, burger ve hotdog seçenekleri bulunan mekanda yediğiniz her şeyin lezzetli olacağı kesin; ancak hamburgerin yeri bir başka. Hamburgerin ekmeğinden içi sulu köftesine tam anlamıyla bir lezzet harikası. Mekan küçük olduğu için yoğun saatlerde yer bulmak zor; ama servisin hızlı oluşu ve gelen misafirlerin de çok uzun süre oturmayışından dolayı kısa bir bekleyişin ardından masanıza geçip bu lezzetli yemekleri tadabilirsiniz.

3-Snob Street Food

Moda’nın güzel sokakları arasında kalmış bir burger cenneti. Az ama sevgi ve heyecanla işlerini yapan çalışanları size kendinizi evinizde hissettiriyor. Ekmeğinin ve köftesinin lezzeti, kendilerine özel sosları ve hamburgerin yanında gelen mısırı ile Snob Street Food bizi gerçekten çok etkiledi. Size tavsiyemiz, birlikte gittiğiniz kişilerle hamburgerleri bölüşerek daha çok çeşidin tadına bakmanız ve barda otururarak ocaktan çıktığı gibi dumanı üzerinde hamburgerinize kavuşmanız.

Detaylı inceleme yazımız için buraya tıklayabilirsiniz.