İstanbul En İyi Restaurantlar

Bu sayfada istanbul’un en iyi restaurantlarını sizler için tek bir yerde topladık.Bize göre en güzel ve en iyi restaurantları puanlarına göre sıraladık.

İstanbul En İyi Restaurantlar

Herhangi bir mutfak ayrımı yapmadan yaptığımız listemiz sürekli olarak güncel tutulmaktadır.

İnceleme yazıları için lütfen Restaurant ismi üzerine tıklayın

1-) J Burger

2-)SNOB STREET FOOD BAR

3-) BALIKÇI KAHRAMAN

4-) Glens

5-) Martinez

6-) Beymen Brasserie

7-) Freya

😎 LA MİA LUCE

9-) Galvin Ristorante

10-) The Steeve

11- ) Alancha


İstanbul Anadolu&Avrupa Yakası En İyi Restaurantlar

Güneşin her batışı ile yeni Roof Bar, doğuşu ile Kahvaltı&Brunch mekanları açılıyor ! Birde söz konusu İstanbul ise ritmini yakalamak bazen göründüğünden daha zor olabiliyor. Eğer sizde bizim gibi gittiğiniz yer konusunda seçici iseniz sürekli güncel tuttuğumuz İstanbul En İyi Restaurantlar listemizi arada kontrol etmenizi öneririz. Dilerseniz de her paylaştığımız yazımıza abone olarak her yeni yayınımızı mailinize gönderebiliriz.

Konsept Listelerimiz

İstanbul’daki en iyi restaurantlar listemiz dışında size tavsiyemiz muhakkak Konsept Listeler kategorimize bakmanız. İçerisine sürekli yenilerini eklediğimiz yaratıcı listelerimizi, en zor anlarınızda en iyi restaurantları ve otelleri karşınıza çıkartmak için aşk ve heyecan ile sizler için hazırlıyor olacağız. Yazdığımız her restaurant ve otel’e önce kendimiz gidip deneyip sizlere sunuyoruz. Dolayısı ile her birinin sevgi ile hazırlanması doğal bir süreç.

Konsept Listeler kategorimizden sizlere bir kaç güncel Liste yazımızın linklerini paylaşacağız. Dilediğiniz zaman girip bakabilir ve istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

İstanbul’a Yakın Kaçamak Yerleri

Istanbul’da Hızlı ve Lezzetli Yemek Yiyebileceğiniz 5 Yer

Yukarıda linklerini paylaştığımız listelerimiz en güncel olanlarıdır; eğer sizin de bizim hazırlamamızı istediğiniz Konsept bir liste varsa lütfen bize bunu bildirin ve RDM tarzı ile oluşturalım. Tüm tavsiye ve yorumlarınız için bize Tavsiye&Öneri sayfamızdan veya bizi Instagram adresimizden takip ederek oradan DM yolu ile dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Sizlerle iletişim halinde olmak ve sizlerle keyfimizi ve heyecanımızı paylaşmak isteriz!

https://www.instagram.com/p/BpSb_RLlmKS/?utm_source=ig_web_button_share_sheet


Heyecanını yitirmeyen belkide nadir sektörlerden biri olan yeme&içme sektörü bizlere hergün yeni heyecanlar ve lezzetler sunuyor.Real Deal Meal (RDM) yıkıcı olmayan aksine yapıcı eleştiriler yapmak için bütün detayı ile bazen fazla detayda olsa inceleme yazılarımızda mekanların birde bizim gözümüzden nasıl gözüktüğü ve kendilerini geliştirmek için neler yapabiliceklerini yazmaya çalıştığımız yazıların sonucudur istanbul en iyi restaurantlar listesi.

Kısa zaman içerisinde açtığımız Yemek ve Seyahat bloğumuzun çektiği ilgi bizleri çok sevindirdi. Instagram hesabımızın ise 2 haftada 3.200 değerli takipçiye ulaştı. 350.000 içerik gösterimi ile bir çok restaurant seven insana ulaştık. Tarafsız ve objektif olarak yaptığımız restaurant içeriklerimizi zevkle yapmaya devam ediceğiz. Türkiye ve İstanbul’daki en yeni en lezzetli restaurantları keşfetmek için doğru yerdesiniz.

2018 yılının sonuna doğru yaklaşırken istanbulda açılan yeni restaurantları bizde gidip keşfederek sizlere sunuyoruz. Listemizi hali hazırda güncellemiş olup içlerine yeni lokasyonlar ekledik. Snob Street Food Bar ve Balıkçı Kahraman bunlardan yalnızca bir kaçı. 2018 yılını kapatmadan sizler için yeni keşiflerimizin en iyilerine sayfada yer vermeye devam edeceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close