Mekan incelemesi ve puanlama içn aşağıya doğru inin

Açtığı her bir mekanla adından başarı ve lezzet ile söz ettiren İsmet Saz, lezzet peşinde olanlar için Vadi İstanbul’a Street Food konsepti ile geliyor. Yeni mekanın Ekim ayında açılması planlanıyor. Mekanın ismi ise Bronco by İsmet Saz olacak.

İsmet Saz’ın son açtığı mekan olan The Steeve iyi bir ilgi topladı diyebiliriz. The Steeve, Şef İsmet Saz’ın AVM restorantı olarak ilk açtığı yerdi. Bu konsepti seven İsmet Saz, Ekim ayında Bronco restorantını bizlerle buluşturacak.

Mekan mottolarından biri ise çatal ve bıçak kullanımı olmayacak olması. İsmet Saz’ın bu yeni mekanı için biz geri sayıma başladık. Ekimde inceleme yazımız ile görüşmek üzere.

Bronco için gelişmeleri kendi Instagram adresinden de takip edebilirsiniz.
https://instagram.com/broncobyismetsaz

22 Aralık Güncellemesi;

Bronco artık Vadi İstanbul’da hizmet vermeye başlamış ve misafirlerini ağırlıyor. Biz henüz gidememiş olsak da gelen yorumlar iştah kabartıcı.

Bronco’nun Menüsü ve Tam Adresini sizlerle paylaşıyor ve bir sonraki güncellememizde kendi yorum ve puanlamamız ile döneceğiz.

16 Ocak Güncellemesi;

Detaylı inceleme

Vadi istanbul’da bulunan Bronco’ya ziyaretimizi gerçekleştirdik. Cümlelerimize tam bir hayal kırıklığı diyerek başlamak istemezdik ama ne yazık ki gerçekten de öyle oldu. Böyle bir şeften nasıl böyle bir iş çıkar anlamlandıramadık.

Öncelikle menü olarak hali hazırda tek bir hamburger çeşiti bulunuyor. Başlıca bu yaklaşımı çok doğru bulmasak da sonuçta bu vereceğimiz puana bir etki etmez. Menünün diğer ürünleri ise Brisket ve Acılı Kanat parçaları.

Hamburger ile başlayacak olursak, 240 gr lık olan köfte seçeneğini tercih ettim ve ne yazık ki hepsini bitirmeye tahammül edemeden yarısını masada bıraktık. Sebebi ise köftesinin tamamen etin sinirli bölümünden yapılmış olması. Köfteyi ısırdığımızda sanki bir plastik yiyormuş hazzı yarattı ve tabii ki lezzet kelimesinden fersah fersah uzak bir köftesi mevcuttu.

Gelelim diğer yemeklere; tavuk kanatları gerçekten yenilebilir bir yiyecek değildi, sosundan görüntüsüne kadar çok her şey çok kötü lezzetsizdi. 7 Parça olarak servis edilen tavukların birini test etmek için yedik; ancak diğerleri ise ne yazık ki masada kaldı.

Brisket kısmına gelEcek olursaK, taco arasında servis edilen 150 gr’lık yemeğin etinden içine konulan malzemesine hiçbir şeyin lezzeti yoktu. Brisket özellikle lastik gibi tatsız tutsuz bir yemekti.

Sonuç olarak Bronco, gidilmesini tavsiye etmediğimiz İsmet Saz’ın kariyerindeki en başarısız mekan olarak tarihe geçti bizim için.

Bronco Menü

bronco menü
Bronco Hamburger Menü
bronco menü taco
Bronco Taco Menü
bronco menü
Bronco Menü 3

Bronco by İsmet Saz Adres&Harita

İsmet Saz

Bronco

5.5

FOOD

2.0/10

MUSIC

6.0/10

SERVICE

7.0/10

AMBIANCE

7.0/10