Jupiter Grup’un en yeni gözdesi olan Bozukbağ Kahvaltı Bodrum’da yeni sezonda müşterilerine hizmet vermeye başladı. Henüz açılalı 1 hafta olan Bodrum’un yeni kahvaltıcısında yer bulmak konusunda sıkıntılar yaşanmaya başlanmış bile.

Tayfun Topal ve ekibi tarafından tasarlanıp dizayn edilen Bozukbağ Kahvaltı Bodrum’a gelen misafirler ve oranın yerlileri tarafından beğeni toplamışa benziyor. Bodrum’da kahvaltı yapmak isteyen misafirler için her detayın düşünüldüğünü ve tasarlandığını belirten Tayfun Topal yeni mekanları için oldukça iddialı. Jupiter Grup’un bünyesinde bulundurdukları bir çok marka sayesinde, Türk müşterilerin artık neyi sevip sevmediklerini bir çok işletmeciden daha iyi bildikleri aşikar. Yine Jupiter Gruba ait olan Galvin Ristorante için olan inceleme yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bozukbağ Organik Bahçe
Bahçe

Bozukbağ Kahvaltı Bodrum, toplam 12 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan mekanda, tavanda Rum evlerinden kapılar, mozaik kaplı masalar ve çeşit çeşit çiçeklerle rengarenk bir dünya yaratmışlar. Odun ateşinde menemen, kızarmış hellim, pide, bal kaymak ve kendi yetiştirdikleri pek çok doğal ürünle zengin bir serpme kahvaltı hazırlamışlar.

Taş Fırın

Müşterilerin geniş ve ferah bir bahçede gezmesini de mümkün kılan Bozukbağ Kahvaltı’nın, Bodrum’da aslında bir eksik olan kahvaltı mekanı eksikliğini bu sezon kapamak istediğini düşünüyoruz.

Mozaik Masa
Bozukbağ kahvaltı bodrum logo

İletişim ve Adres

Rezervasyon için telefon numarası;
📞 0252 357 70 70
📞 0530 260 93 93
08.00 ile 17.00 arası hizmet veriliyor.

Harita


İncelediğimiz ve inceleme listemizde olan tüm mekanlar için Gidilecekler Listemize göz atabilirsiniz, isterseniz mekan tavsiyesi yaparak katkıda bulunabilirsiniz.