Before Sunset Beach&Resort Çeşme’nin Ovacık Köyü’nde bulunan Azmak Koyu’nda plaj ve otel olarak hizmet vermektedir. İlk olarak plaj konsepti ile hayatımıza giren mekan, yaklaşık 3 sene önce otel hizmeti ile de misafirlerini ağırlamaya başladı.

Belki bir çoğumuzun plaj olarak aklının bir köşesinde yer edinen veya hali hazırda gitmiş olduğumuz bir yer olsa da, bizim görüşümüz buraya kesinlikle konaklamak için de gidilmesi yönünde.

Before Sunset Oda Manzarası

8 adet bungalovu ile hizmet veren Before Sunset Beach&Resort’da, sabah turkuaz rengi denizi izleyerek uyanıp, akşamları ise dalga sesleri ile uykuya dalacaksınız. Bunun için en önemli tavsiyemiz, rezervasyonu yaptırırken kesinlikle en ön sırada yer alan bungalovları istediğinizi belirtmeniz.

Before Sunset Kahvaltı

Bungalovların içi özenle dizayn edilmiş ve balkona çıkan kapı tamamen cam yapılarak odanın içinden de denizi izleyebilmeniz sağlanmış. Kendine özel balkonunda bulunan jakuzide denizi izlerken keyif yapabileceğiniz gibi, perşembe ve pazar günleri tam balkonunuzun önünde düzenlenen ‘Etnik Partilere’ jakuzinizden eşlik edebilirsiniz.

Before Sunset Etnik Parti Alanı

Sabahları bungalovun balkonunda hazırlanan kahvaltı ile güne güzel bir başlangıç yapıp daha sonrasında plajda sizin için ayrılan yere geçerek keyif yapmaya devam edebilirsiniz. Öğlen yemeklerini plajın restaurantında veya odanızın balkonunda yiyebilirsiniz.

Etnik partilerin düzenlendiği alan, dekorasyonu ile plaja gelen herkesin ilgi ve beğenisini toplaması ve hatta bazı misafirlerin sadece fotoğraf çekmek için bu plajı tercih etmesi sebebiyle gün boyu oldukça kalabalık oluyor. Ancak sabah saatlerinde ve akşam plaj boşaldıktan sonra her yer tamamen size kalıyor. Bu alanda dilediğiniz gibi gezebilir, fotoğraf çekebilir, koltuklara uzanıp keyif yapabilirsiniz. Gece boyu açık kalan aydınlatmalar, plajın akşam görüntüsüne ayrı bir hava katarken, sabahları buradaki süslemeler denizin mavisi ile buluşunca çok hoş bir manzara ortaya çıkarıyor. Gece karanlıkta dalga sesleri eşliğinde yıldızları izlemenizi tavsiye ederiz.

Otel personelleri güleryüz, yoğun ilgi ve isteklilikle her sorununuz ve talebinizle anında ilgileniyorlar. İşlerini severek ve isteyerek yaptıkları kesinlikle her hallerinden belli olan personeller, buraya bir gelenin bir daha gelmesi için önemli sebeplerden biri bize göre. Bu yaz gidecek farklı ve güzel bir otel alternatifi olarak listenizin ilk sırasına eklemenizi öneririz.

Before Sunset Beach&Resort

8.8

HOTEL

9.0/10

FOOD

8.0/10

ROOM

10.0/10

HYGIENE

9.0/10

SERVICE

8.0/10