Moda’nın hergün yenilenen sokakları arasında kendini çok belli etmeyen yeni keşfimiz Aida. Uzun adı ise Aida Vino e Cucina. Eski bir köşkün tamamını restaurant’a çeviren Aida yemek menüsü ve şarap menüs ile misafirlerini etkilemeye hazır.

İçeriye girdiğinizde sizi bir piyano karşılayacak ve tabii aynı zamanda bir bayan rezervasyonunuz varmıdır diye sorucak. Oturduğunuzda anlıcaksınız her bir masa özellikle haftasonları en az 2 kez dönüyor. Size tavsiyemiz kesinlikle rezervasyon yapıp gidin.

Gelelim hizmet konusuna, şaşırtıcı bir şekilde çok ilgili ve alakalı bir hizmet vardı. Şaşırtıcı ve ilginç olmasının sebebi genellikle bu tarz küçük çaplı işletmelerdeki en büyük problem olur servis ve hizmet kalitesi. Ne mutlu ki Aida bunun üstesinden ziyadesi ile gelmiş. Biz gayet güzel bir servis aldık vede harika garson tavsiyeleri. Biliyorsunuz ki genellikle buda çok mümkün değildir.

Tabii en önemli konumuz ise hiç şüphesiz ki yemekler. Daha öncesinden listemize girdiğinden bu yana denemek istediğimiz spesifik yemekler vardı ve kesinlikle beklentimiz yüksekti. Yemek yorumumuza şu cümleyle başlamak mümkün; Tam olarak beklediğimiz gibi!

Aida Vino e Cucina

8.1

FOOD

8.5/10

MUSIC

7.5/10

SERVICE

8.0/10

AMBIANCE

8.5/10