Şehrin kaosundan ve kalabalığından, şehrin en merkezi yerinde kaçmak isterseniz 34 Restaurant tam size göre bir yer. Bununla da kalmayıp İstanbul’un en iyi Risottosunu burada yemeniz mümkün. Dilerseniz romantik bir akşam yemeği dilerseniz de kalabalık bir yemek organizasyonu için uygun bir mekan. Nargile servisinin bile mevcut olduğu 34 Restaurant’ın şimdi yemeklerini sizler için inceliyoruz.

Çok hoş bir ambiyans hakim restauranta, kendini içine çeken ve sizi saatlerce oturmaya davet eden dekoru söz konusu. Otel kalite standartlarından dolayı servis kalitesi belli bir kalitede ve asla taviz verilmeyen müşteri memnuniyetini hissediyorsunuz.

Başlangıç olarak çorba ile başladığımız akşamda tercihimiz Domates Çorbası oldu. Ortalama lezzet de bir çorba servis edildi, 7.5/10 puan alıyor bizden.

Mozzarella ve Roka salatası devamında verdiğimiz sipariş oldu; fakat bizim bekletimizin altında kaldı. Sebzelerin sapları çok uzun bırakılmış ve menü içeriğinde pancar yazılmasına rağmen maalesef salatamızda pancar bulunmamaktaydı. 6.5/10 puan alıyor bizden.

Sadece bu risotto’yu yemek için tartışmasız gelinir bir restaurant 34. Her yediğimizde aynı lezzeti bulduğumuz ve yerken aynı hazzı aldığımız Risottomuz menüde yer almıyor. Porçini mantarlı olan risottonun biz üzerine ızgara tavuk göğüsü ekletiyoruz ve lezzetini gerçek anlamda 2’ye katlıyoruz. 10/10 RDM Puanı alıyor bizden bu yemek.

Devamında orta pişmiş New York Steak siparişi verdik; fakat ne yazık ki beklentimizin çok altında bir et servis edildi. Maalesef lezzetten yoksun bir etti, 6/10 puan New York Steak için veriyoruz.

Etimizin yanına sipariş verdiğimiz ızgara kuşkonmaz ve fırınlanmış patatesimiz de ne yazık ki bizleri hüsrana uğrattı. Kuşkonmazlarımız ızgaradan çok fırınlanmış, patateslerimiz ise içi neredeyse çiğ servis edildi.

Aşağıda resimde gördüğünüz kutu, içerisinde 5 çeşit tuz bulunduran dilerseniz etinizde kullanılmak üzere getirilmiş bir Tuz Tahtası. Güzel düşünülmüş bir hareket tebrik ediyoruz.

Etimizi beğenmediğimizi bildirdikten sonra bir çok kez iptal etme veya yenisini yapma teklifinde bulundular, biz kabul etmeyince ince bir hareket olarak bizlere tatlı ikramında bulundular.

34 RESTAURANT

7.6

FOOD

7.0/10

SERVICE

8.5/10

MUSIC

7.0/10

AMBIANCE

8.0/10